Вітаю Вас на сторінках свого блогу!

Сподіваюсь, що розміщені матеріали будуть для Вас корисними і цікавими!

пʼятницю, 30 жовтня 2015 р.



Що ми знаємо про англійців?  

   На перший погляд Англія здається вельми відомою країною зі своїми традиціями і менталітетом. Знаменита манірність англійців і вівсянка вранці - хто не чув про це? Але є й інші  "правила життя", по яким неухильно живуть майже всі англійці.
 Я вирішила познайомити і Вас з деякими особливостями  їхнього життя .
 
  1.
Якщо англієць
хоче з вами поспілкуватися або привітати вас, він починає розмову не з "Hello!" чи "How do you do?", а заводить розмову про погоду «Гарний день, ви не знаходите?», або «Холодно сьогодні, правда?»
  
  2.
У англійців не прийнято називати своє ім'я при знайомстві, на відміну від американців, які відразу ж заявляють - Hello, I'm John Roberts! Вкрай рідко вас можуть представити комусь, а когось вам. Якщо ви дружньо повідомте своє ім'я, то англієць відповість вам будь-яким вітальним словом, але імені свого не назве. Щоб дізнатися ім'я, вам доведеться знайти спільного знайомого, який, знаючи вас особисто, повідомить вам ім'я вашого нового знайомого. Або докласти всіх зусиль, щоб ненав'язливо і ввічливо ближче познайомитися і дочекатися, коли вам таки назвуть своє ім'я.

3. Вважається непристойним прямо запитувати «Чим Ви займаєтеся?». Тому ведеться негласна гра на вгадування, коли та чи інша людина намагається з'ясувати рід занять своїх нових знайомих по «ключам», що містяться в зауваженнях, зроблених на найрізноманітніші теми.

  3. Англійцям властиво відчувати незручність, коли розмова заходить про гроші. Категорично забороняється прямо питати скільки ця людина заплатила за свій будинок (або будь-яку річ в цьому будинку), а також скільки він заробляє. Це вважається  безтактністю.

4. У англійців є три національні пристрасті - садівництво, колекціонування (hobby) і домашні тварини. Якщо вам пощастить і вас запросять в гості в англійський будинок, вам не будуть його показувати, але сад покажуть обов'язково. Або палісадник, або горщики з квітами на підвіконні!

5. У глибині душі англійці переконані, що батькам по відношенню до своєї дитини краще бути надто суворими, ніж м'якими. Тут ще існує прислів'я: «Пошкодувати різку - значить зіпсувати дитину».

   Ось так!



 

Немає коментарів:

Дописати коментар